Натяжні стелі

минут(-ы) для прочтения

Поделиться

натяжные потолки фактуры структурные фото

Натяжные потолки фактуры фото структурные (7)

Головна сторінка » Натяжні стелі

Натяжні стелі це найпопулярніший і найчастіше використовуваний елемент в дизайні інтер’єру. Використовуючи їх, можна надати кімнаті не лише краси, а й комфорту та затишку. Їхня популярність пояснюється не лише зовнішнім виглядом і своїми властивостями, а й доступністю. Останнім часом вони стають дедалі доступнішими. І така тенденція призвела до того, що дизайнери стали працювати з ними більше. Це сприяло розвитку та появі нових видів стель у дизайні.

Також у них величезний вибір фактури та широка палітра кольорів. Більше 200 кольорів та фактур. Також їхній асортимент розширюється через те, що на них також можна нанести фотодрук. Натяжні стелі дають необмежені можливості завдяки такій різноманітності асортименту.

Парящі натяжні стелі, світлові лінії, з фотодруком, з підсвічуванням і світячі. Це мала частина видів стель, що з’явилися, останнім часом.

У стель із ПВХ є безліч переваг. Такі, як практичність. Довговічність. Стійкість кольору. Простота догляду їх. Вони швидкі у встановленні. Найголовніше, що весь процес проходить практично без сміття та пилу.

Їм не страшні затоплення сусідами згори, оскільки вони не бояться вологи і не пропускають пилюку. Дуже прості у догляді. Достатньо бризнути засобом для скла і протерти вологою ганчіркою.

Натяжні стелі всі можливі дефекти стелі, без трудомісткого та дорогого підготовчого процесу.

Завдяки спеціальній бактерицидній плівці вони не становлять загрози здоров’ю.

Типи плівок, які існують.

Матові.
Глянсовий.
Сатинові,
Напівпрозорі.
Фактурні.
Перламутрові.
Іскра.
Зоряне небо.

Ціни>>>

Рекомендовано для ознайомлення

Ціни

Фото галерея

Палітра натяжних стель

Які існують фактури стель

Як вибрати фактуру стелі

Поделиться