Натяжные потолки кривой рог фото franDeko

Ціна натяжних стель в Кривому Розі

Ціна натяжних стель в Кривому Розі

Уклади договір у день виміру та отримай унікальну ціну.

від 280 грн*

*акція

Ви можете зателефонувати за номером телефону, і наш менеджер зробить більш точний прорахунок.

Діє гнучка система знижок.

Цена натяжных потолков в Кривом Роге

Замовте зараз та отримайте знижку

Ще зовсім недавно далеко не кожен мешканець Кривого Рогу міг собі дозволити встановити натяжні стелі, вартість яких була недоступна для більшості городян. Сьогодні ситуація змінилася на краще і доступна ціна натяжних стель у Кривому Розі зробила цю продукцію більш масовою.

В останні роки багато українців віддають перевагу натяжним стелям власного виробництва. Вони більш доступні і мають цілком непогані характеристики. На жаль, виробництво тканинних стель досі не налагоджене українськими виробниками, тому їх ціна часом відрізняється від конструкцій з використанням ПВХ.

Кінцева вартість натяжних стель у Кривому Розі буде відома тільки після роботи нашого замірника на місці монтажу, та, звичайно, реалізація ваших побажань. Приміром, багаторівневі конструкції призводять до подорожчання стелі на 20-30%, а додаткові ефекти на плівці (перфорація, тиснення) на 10-20%.

Що ще підвищує вартість натяжних стель?

Про додаткові ефекти на полотні та монтаж багаторівневих конструкцій ми вже сказали, проте це ще не все. Вартість стель збільшується за рахунок:

  • Центрівка шва, при якому полотна розміщуються симетрично один одному, що робить шов непомітним. Подорожчання близько 10%.
  • Дзеркальна фактура – збільшення вартості у 2-3 рази. Дзеркальна натяжна стеля, як дзеркало, відбиває всі предмети в кімнаті. Безперечно, це виглядає ефектно, проте при використанні дзеркальної плівки потрібно враховувати деякі моменти. По-перше, стіни мають бути ідеально рівними, т.к. будь-який, навіть маленький дефект, дуже помітний у дзеркальному відображенні. Шви також більш помітні для ока, ніж при використанні матової плівки.
  • Терміновість виготовлення. Ми можемо виготовити та встановити стелю у прискореному режимі, проте це обійдеться на 20-25% дорожче.
Цена натяжных потолков в Кривом Роге

Як заощадити при покупці?

Ціна натяжних стель в Кривому Розі залежить, в першу чергу, від виробника. Наша компанія має власні виробничі потужності, тому вартість нашої ПВХ плівки набагато дешевше, ніж імпортовані аналоги – від 140 грн/кв. м.

Глянсова стеля також обійдеться дещо дешевше, ніж напівпрозора, дзеркальна або стеля з фотодруком.

На кінцеву вартість має неабиякий вплив складність установки. Чим він простіше, тим відповідно дешевше. Елементи, що ускладнюють монтаж (розведення комунікацій, труби, кути тощо), а також багаторівневі системи, криволінійні та нестандартні ділянки, дещо збільшать ціну стелі.

Крім того, наша компанія постійно проводить акції, а на великі замовлення ми готові надати гарну знижку.

Купівля натяжних стель сьогодні вважається одним із найбільш оптимальних варіантів обробки приміщень будь-якого призначення. Звичайно, їх вартість дещо вища за традиційне фарбування, проте це з лишком компенсується тривалим терміном служби та захисними властивостями (наприклад, від протікання).

Ціна натяжних стель в Кривому Розі

Рекомендація до прочитання

Як вибрати фактуру та малюнок для натяжної стелі

Як вибрати натяжну стелю

Тканевые натяжные потолки: достоинства и недостатки

Як дізнатися фактичну ціну за квадратний метр?

У зв’язку з нестабільною економічною ситуацією в країні ціна з кожним днем може відрізнятися. Уточнюйте актуальну ціну у нас за номером +38 (097) 861-46-95