тканевые натяжные потолки кривой рог фото

Глянцеві натяжні стелі Кривий Ріг

Глянцеві натяжні стелі Кривий Ріг

На сьогоднішній день глянсова фактура натяжних стель є найпопулярнішою серед наших клієнтів.

Високий попит цей матеріал обумовлений широким набором сфер застосування. Відмінною якістю та зносостійкістю матеріалу, якими він володіє.

Насамперед, це, звичайно ж, зовнішній вигляд глянсових натяжних стель, їхня презентабельність. Полотно називають лаковим або дзеркальним, через його здатність світловідбиваючого та дзеркального ефекту. Якщо правильно цим скористатися, то можна створити оригінальний інтер’єр. І візуально збільшити простір кімнат, будь-якого типу приміщень.

Палітра глянцевих стель

Глянцеві стелі в Кривому Розі будуть оптимальним рішенням для приміщень, де є недолік освітлення. Де низькі стелі чи ні вікон. Т.к. цей матеріал візуально розширить простір кімнати та наповнить її світлом. А щоб дзеркальний ефект посилено необхідно правильно розпланувати освітлення.

Тому, якщо ваша кімната, в якій задумано ремонт, підходить під опис вище. Навіть не роздумуйте над тим, яку стелю вам потрібно там зробити. Ідеальний варіант – глянець.

Крім того, при виборі глянсової натяжної стелі важливо знати, скільки меблів буде в кімнаті. При виборі глянцю краще уникати її великої кількості та предметів інтер’єру. Тому що велика кількість фурнітури у поєднанні з глянцевою стелею створить ефект нагромадження. І зменшить простір приміщення.

Глянцеві натяжні стелі Кривий Ріг

Серед переваг глянсової фактури необхідно відзначити, в першу чергу, довговічність матеріалу, так само дуже важливим фактором у глянці є велика кольорова гама матеріалу, понад 150 відтінків полотна. Дуже важливим є той факт, що колір залишається незмінним протягом усього періоду експлуатації, не тьмяніючи і не вигоряючи. Глянцеві натяжні стелі у Кривому Розі підходять для будь-якого типу приміщення – від житлової кімнати до офісу.

Глянцеві натяжні стелі Кривий Ріг

Глянцева натяжна стеля фото

Кращого співвідношення ціна-якість, ніж натяжні глянцеві стелі просто не знайти. Вони практичні, стильно виглядають у будь-якому інтер’єрі, завдяки великій кількості кольорів. Їх використовують не тільки в житлових приміщеннях, а й у магазинах, ресторанах, кав’ярнях, готелях та басейнах, у торгово-розважальних центрах та спортивних залах найрізноманітнішої цінової категорії. Натяжні глянцеві стелі можна зустріти як у квартирах рядових криворожан, так і в заміських будинках власників великих підприємств та державних чиновників. Все це завдяки найширшому діапазону застосування матеріалу, простоті та найкоротших термінах встановлення та їх вартості. Адже за помірні гроші ви повністю перетворите своє житло. Сміливо зможете розраховувати на те, що така стеля прослужить вам не один рік. При цьому не втративши своїх первісних характеристик.

Наша компанія не перший рік працює на ринку натяжних стель Кривого Рогу. За цей час ми зайняли лідируючі позиції. Завдяки високій якості матеріалу та кваліфікації наших співробітників. Доказом цього є тисячі задоволених клієнтів. Клієнти, які рекомендують нашу фірму всім друзям та родичам.

Глянцеві натяжні стелі Кривий Ріг

Чи встановлюєте ви стелю у смт Петрове?

Так, ми працюємо в Петрове. Такж встановлюємо натяжні стелі по Кривому Розі та прилеглих регіонах Дніпропетровської області.