Інформація для дилерів

Інформація для дилерів

Компанія “FranDeko” запрошує до співпраці партнерів для реалізації натяжних стель на дуже вигідних для Вас умовах.

Компанія “FranDeko” рада запропонувати Вам натяжні стелі, виготовлені на Ваше замовлення на висококласному обладнанні із застосуванням кращих матеріалів від європейських виробників (Франція, Німеччини). У нас Ви маєте можливість отримати високоякісну та екологічно чисту продукцію у вказаний термін та з урахуванням усіх Ваших побажань.

Наша компанія під час виробництва продукції використовує величезний вибір якісних фактур, а саме: глянець, сатин, які представлені в нашому каталозі. Ми виготовляємо безпосередньо під Ваші розміри.

Продукція компанії “FranDeko” відповідає наступним основним принципам:

 1. Безпека

  – у виробництві використовуються екологічно чисті – безпечні для здоров’я матеріали;

 2. Стиль

  – різноманітність оригінальних кольорових гам;

 3. Надійність

  – виробництво продукції контролюється усім стадіях;

 4. Доступність

  – отримуючи Ваше замовлення, ми намагаємося максимально швидко обробити та відправити його на виготовлення. Зазвичай це 2-3 дні + доставка (відправимо замовлення до будь-якого міста України зручною для Вас транспортною службою)

Як замовити натяжну стелю від компанії FranDeko?

Все дуже просто. Скажіть нам, коли вам зручно зустрітись з нами. На вказаний час до вас приїде фахівець, зробить усі виміри та укласти з вами договір на виконання робіт.

Через пару днів, на зазначену в догові дату, приїде майстер-монтажник, який у найкоротший термін встановить вашу натяжну стелю