тканевые натжные потолки кривой рог фото

Натяжні стелі Інгулець

Натяжні стелі Інгулець

Давно не секрет, що натяжні стелі в Інгульці зайняли впевнену позицію у сфері дизайну. Їхні фізичні властивості дозволяють реалізувати будь-яку дизайнерську фантазію. А ціна, дешевша за будь-які інші аналоги.

Різноманітність типів плівки ПВХ така, що дозволяє втілити будь-яку мрію у дизайні інтер’єру. Глянцеві, матові, сатинові, прозорі, напівпрозорі, структурні, перламутрові, тканинні.

Натяжні стелі ІНГУЛЕЦЬ

Існує безліч видів стель. Такі як стелі з фотодруком, світлові лінії, що світяться, з підсвічуванням стелі. Стелі з фотодруком, стельові системи Aplly, дабл вижн і багато інших готових рішень.

Натяжні стелі Інгулець FranDEKO

Натяжні стелі Інгулець

Для того, щоб замовити натяжну стелю, досить просто зателефонувати за номером телефону.

Встановлюємо натяжні стелі будь-якої складності. Для спеціалістів нашої компанії немає обмежень. Ми змонтуємо конструкцію будь-якої складності та відтворимо будь-який вибраний Вами малюнок або картинку. Виконаємо це у найкоротші терміни. Найголовніше практично без сміття та пилу, на відміну від інших типових рішень.

В середньому монтаж однієї стелі триває близько трьох годин залежно від складності та розміру.

Щоб замовити натяжну стелю досить просто зателефонувати. Наш менеджер допоможе Вам отримати детальнішу інформацію. А також може прорахувати стелю, щоб Ви могли розпланувати власний бюджет.

Записавшись на замір. Приїде замірник, зробить точні виміри. Далі в цеху підготують Вашу стелю. І за кілька днів приїде бригада фахівців і змонтує його. Процедура монтажу триває 2-3 години, практично без сміття та пилу

Галерея

? Як доглядати за натяжними стелями?

Насправді вони не вимагають особливого догляду. Достатньо просто протерти. При сильному забрудненні можна скористатися миючим засобом для скла.Как ухаживать за натяжным потолком

? Як злити воду з натяжної стелі в Інгульці?

Дуже легко. Якщо у вас є або якийсь технічний отвір у стелі, то через нього. А якщо нема. То необхідно викликати майстра для зливу води з натяжної стелі. Так чи інакше, наприкінці процедури потрібно прогріти стелю щоб він відновивсяКак слить воду с натяжного потолка в Ингульце?

? Якщо у мене поріз натяжної стелі?

Головне не панікувати. Викличте одразу майстра і він все виправить

Наш сайт – гарний посібник з вибору типу та виду натяжної стелі. Також у нас є статті щодо догляду за полотном та чіткі інструкції, що робити якщо вас затопили або ви порізали полотно.

Рекомендовано до прочитання

Глянцева натяжна стеля Кривий Ріг

Фактура натяжних стель

Натяжні стелі фото та готові рішення