Особенности установки натяжного потолка в частном доме

Особливості встановлення натяжної стелі у приватному будинку

Особливості встановлення натяжної стелі у приватному будинку.

Для багатьох людей приватна садиба відразу асоціюється з натуральними матеріалами, чистою екологією, унікальними можливостями для дизайнерських ідей.

Сьогодні стало популярним поєднання класичних природних матеріалів: дерева, каменю, тканини із сучасними матеріалами.

Щоб у приватному будинку створити додатковий затишок, при цьому щоб загальна концепція ремонту залишалася сучасною, ідеальним рішенням стане натяжна стеля. Завдяки цьому популярному сучасному стельовому покриттю Ваш ремонт стане по-справжньому концептуальним, унікальним і завершеним, при цьому натяжні стелі доречні в будь-якому інтер’єрі.

Завдяки широкому розмаїттю фактур і величезній кольоровій гамі натяжних стель навіть найвибагливіший покупець знайде для себе оптимальний варіант. Проте. Якщо із запропонованого асортименту Ви не знайшли відповідний варіант – не біда, завдяки сучасним технологіям Ви самостійно зможете придумати оригінальне забарвлення, малюнок та дизайн натяжної стелі.

монтаж натяжных потолков кривой рог

Не дивлячись на широке поширення та популярність натяжних стель у приватному секторі, багато мешканців власних будинків тільки починають цікавитися встановленням сучасних стельових конструкцій. Дехто думає, що через особливості конструкції приватних будинків та їх специфіку. Однак, поспішаємо порадувати всіх власником приватних будинків, які бажають прикрасити своє житло гарними натяжними стелями – перешкод ніяких немає! За умови якісних матеріалів та досвідчених фахівців натяжні стелі у приватному будинку прослужать господареві десятки років.

Установка натяжних стель у приватному будинку

Існує ряд аспектів, які потрібно врахувати, якщо Ви зважилися на встановлення натяжних стель в приватному будинку.

Якщо Ви збудували дерев’яний будинок або дачу, перед монтажем натяжних стель потрібно почекати паузу, дочекатися повної усадки будинку. Тільки після цього необхідно приступати до монтажних робіт.

Важливо враховувати з якого матеріалу стіни у приватному будинку. Це значно полегшить не тільки монтаж стелі, але і його можливість встановлення та необхідність. Не рекомендується встановлювати натяжні стелі в будинках, де стіни прикрашені дошками циліндричної форми і покриті лаком, крім поганого поєднання матеріалів це суттєво ускладнить встановлення стелі. Стіни з гіпсокартону або іншого будівельного матеріалу дозволяють без проблем монтувати полотно.

монтаж кривой рог натяжные потолки фото

Натяжні стелі Кривий Ріг

Підбір натяжної стелі в приватному будинку

Завдяки широкому асортименту фактур та кольорів, ви зможете підібрати натяжну стелю під будь-який інтер’єр приміщення. Сьогодні найпопулярнішим матеріалом для натяжних стель у приватних будинках є полотно ПВХ. Це універсальний матеріал, який не вимагає спеціального догляду, поверхня такої стелі може бути трьох типів: сатинової, глянсової та матової. Кожен з цих варіантів може зменшити або збільшити розміри кімнати в приватному будинку, що буде дуже актуальним для власників невеликих дачних будиночків.

Крім фактури стельового покриття, не менш важливим елементом є колір майбутньої натяжної стелі. Тут вибір обмежується лише фантазією замовника. Варіантів від білого до незвичайних відтінків найяскравіших колірних рішень, або фотодруку з будь-якими Вашими ідеями. Завдяки цьому, у Вашому приватному будинку можна створити унікальний та неповторний інтер’єр, що максимально підходить під загальну концепцію ремонту.

Завдяки натяжним стелям у приватному будинку можна уникнути появи тріщин на видимій частині стелі, пов’язаних із сезонними змінами у фундаменті будівлі.

Також читайте

Як вибрати натяжну стелю

Як вибрати фактуру та малюнок для натяжної стелі

Які існують типи натяжних стель

Встановлення натяжної стелі самостійно