тканевые натяжные потолки кривой рог фото

Тканинні натяжні стелі Кривий Ріг

Ви нарешті зважилися на ремонт у квартирі. Це тривалий і дорогий процес, який також не омине і стелі.

Найпопулярнішим рішенням зараз є підвісна стеля. Вибір кольору та малюнків є суто індивідуальним, але з вибором виду стелі ми постараємося вам допомогти. У цій статті розглянемо натяжні стелі тканини.

Тканинні натяжні стелі – це розкрите за розміром кімнати полотно. Воно може бути виготовлене як із натурального, так і зі штучного матеріалу. В обох варіантах технологія виготовлення дуже складна: з нейлонових ниток плетуть сітку, після чого її просочують спеціальним розчином. Тканинні натяжні стелі у Кривому Розі – відносно нове явище. Компанія «FranDeko» надає широкий вибір натяжних стель і готова проконсультувати кожного, хто звернутися за допомогою у виборі нового рішення для свого стельового покриття.

Структура тканинних стель

Цей вид натяжних стель має ряд переваг, які включають не тільки естетичний ефект, але і зручність в установці. На відміну від того, як монтуються натяжні стелі з ПВХ, стелі тканини не вимагають попереднього нагріву приміщення, а також безпосередньо самого матеріалу перед монтажем. Ще один плюс тканинних стель полягає в тому, що вони не піддаються деформації, а також не провисатимуть з часом. Їм не страшні перепади температур, тому, встановивши такий вид стель на своїй лоджії або балконі, ви не переживатимете з приводу його експлуатації. Також варто відзначити те, що таку стелі в Кривому Розі можна пофарбувати в будь-який колір або ж нанести на полотні розпис, що додасть вашій кімнаті більший затишок, а також наповнить її сучасним дизайнерським рішенням.

Тканинна натяжна стеля фото

На відміну від ПВХ покриттів, тканинні стелі не мають великої різноманітності кольорів, проте це успішно компенсується можливістю не один раз фарбувати полотно, а також наносити на нього фотодрук. Це відкриває можливість замовнику втілити в життя власні рішення в прикрасі своєї кімнати, і створити дизайн своєї стелі.

Спеціальна безгарпунна технологія встановлення тканинних стель дозволить у найкоротші терміни монтувати безшовну стелю акуратно та швидко. Головною особливістю процесу встановлення такої стелі є відсутність теплової гармати. Полотну можна надавати нестандартної форми, створювати багаторівневі конструкції.

Однак все, навіть найдосконаліше в цьому світі, не позбавлене недоліків і тканинні натяжні стелі не виняток. Серед недоліків необхідно виділити дорожнечу тканинного матеріалу порівняно з ПВХ плівкою. Також варто відзначити, що такі стелі «не люблять» воду, адже при тривалому її впливі тканина може змінити свій колір, а при контакті більше 48 годин є ймовірність протікання. Незважаючи на це, хороший догляд за вашою стелею забезпечить йому тривалу експлуатацію, тому все залежить тільки від вас.

Так, що тканинні полотна ідеально підійдуть для різних приміщень від великих до найменших. Головна їхня перевага – це здатність утворити довге, рівне покриття, без використання швів. Крім того, при великому бажанні можна спробувати самому впоратися із завданням установки стелі, але якщо ви все-таки не впевнені у своїх силах, то варто звернутися до професіоналів, які будуть готові зробити це з найменшими витратами праці і часу спеціально для вас.

Купити натяжні стелі тканини Кривий Ріг може вже сьогодні. Ми пропонуємо не тільки швидке виготовлення стелі (2-3 дні), але й оперативне встановлення, яке буде виконане професійними майстрами. Дзвоніть прямо зараз!