замер натжной потолок кривой рог

Установка натяжних стель в Кривому Розі

За останні роки встановлення натяжних стель у Кривому Розі набула досить широкої популярності. Стелі як елемент декору стали вже звичним явищем. Нічого дивного в цьому немає, адже сьогодні натяжні стелі доступні переважній кількості криворожан. До того ж вони ідеально вписуються практично в інтер’єр – від стриманої класики до хай-тек.

Установка натяжных потолков в Кривом Роге

Чому слід замовити встановлення стель саме у нас:

  • Доступні ціни. Власне виробництво дозволяє запропонувати найкращу ціну стель у Кривому Розі.
  • Професіоналізм. Усі роботи виконуються винятково кваліфікованими майстрами з великим досвідом роботи.
  • Оперативність. Як правило, установка натяжної стелі займає від кількох годин до одного дня – залежно від площі. Час виконання монтажу можна скоротити, попередньо підготувавши кімнату (накрити меблі поліетиленом, зрушити їх у центр кімнати, звільнивши доступ до стін тощо)
Установка натяжных потолков в Кривом Роге
Установка натяжных потолков в Кривом Роге

Крім доступної ціни, наші стелі мають ще низку відмінних технічних характеристик на свою користь.

  • По-перше, надійний матеріал, що зберігає свій первісний вигляд протягом багатьох років, стійкий до впливу вологи та прямих сонячних променів.
  • По-друге, звичайно ж, екологічна безпека. Ви сміливо можете замовити встановлення натяжних стель у всьому будинку, в тому числі і в дитячій кімнаті, залишаючись абсолютно спокійним за здоров’я діток. Крім того, їх приємно здивує кольорова гама та наявність малюнків.

Матеріали, з яких виготовляють стелі – найвищої якості. Завдяки чому термін служби усієї конструкції вимірюється роками, а іноді й десятками років. З часом вони не втратить своєї форми, а малюнки залишаться належної якості. Крім того, якщо ви встановите у своєму будинку стелі з ПВХ – вам більше не доведеться перейматися нерозторопними сусідами або прорваною водопровідною трубою, ПВХ плівка відмінно утримує велику кількість води, тому ваш ремонт абсолютно не постраждає.

Установка натяжних стель в Кривому Розі

Наші стелі не бояться вологи, так що це чудове рішення для вас. За помірні гроші ви не просто створите красу у своїй оселі, але ще й убезпечите її від негативного впливу зовнішніх факторів. Крім того, натяжні стелі витримують великі перепади температур, що є дуже актуальним для нашого міста, з його недосконалим комунальним господарством та подачею опалення до будинків.

Установка натяжных потолков в Кривом Роге

Незважаючи на те, що встановлення натяжних стель у Кривому Розі справа не клопітна, вона не займає багато часу і не принесе великих витрат, але цим має займатися кваліфікований спеціаліст, т.к. неправильний монтаж конструкції може призвести не тільки до фінансових втрат, але і може звести нанівець весь ремонт у приміщенні.

Резюмуючи вищесказане, можна зробити висновок, що натяжні стелі не просто перетворять знайомі до болю квадратні метри, але й дозволять вам по-новому поглянути на свій будинок – наша компанія пропонує послуги з встановлення натяжних стель у Кривому Розі з декорацією полотна великою кількістю малюнків і малюнків. , а за бажання можна створити свій унікальний дизайн.

Наша компанія працює досить довго на ринку, ми маємо успішний досвід, який підтверджено головним – довірою наших клієнтів. Ми гарантуємо високу якість та тривалий термін служби нашого товару.

Установка натяжних стель в Кривому Розі

Як довго встановлюється натяжна стеля?

Залежно від площі об’єкта – від двох годин до одного дня. Також на швидкість монтажу може впливати наявність габаритних меблів у кімнаті та відсутність електроенергії.