Як вибрати фактуру та малюнок для натяжної стелі

Як вибрати фактуру та малюнок для натяжної стелі? Дуже важливим питанням при виборі натяжної стелі є оформлення кольорів, тому на ринку можна знайти безліч кольорів, фактур і малюнків.

На перший погляд вибір стелі – не таке вже й складне завдання, проте це зовсім не так, адже тільки правильно підібрана гама кольорів допоможе створити атмосферу затишку та гармонії та пожвавити інтер’єр. Все для того, щоб Ви радо поверталися додому з роботи.

Фактура натяжних стель

Фактури натяжних стель можуть бути наступних типів: лакові, матові, перламутрові, металік та фотодрук. Найбільш популярною є лакова, адже саме вона представляє широкий вибір кольору плівки, а також інших відмінних характеристик. Розглянемо основні фактури окремо.

недорого матовые потолки Кривой рог

Матова
Якщо у вас класичне оформлення приміщення, ця фактура сподобається Вам. За своєю структурою матеріал нагадує класичне фарбування. Такі стелі ідеально підійдуть для приміщень для відпочинку. З матовою плівкою ідеальним буде пастельний або білий колір натяжної стелі.

Лакова чи глянсова
Така фактура утворює гармонію із загальною картинкою інтер’єру. Головною її перевагою є колірна гама, яка налічує понад 120 відтінків, завдяки чому зробити найкращий вибір кольору. Такі стелі створять візуальний ефект збільшення приміщення завдяки дзеркальності лакового відтінку. Що світліше полотно, то більше візуально збільшується приміщення.

перламутровые металлик натяжные потолки кривой рог

Металік
Такий ефект надає граціозності та свіжості приміщенню, тому його використовують у більш ефектному оформленні. Такі кольори зазвичай використовують у невеликих кімнатах, проте для створення повноцінного ефекту використовують насичену обробку інтер’єру.

Замшева
Така фактура несе в собі атмосферу гармонії та тепла, тому чудово підійде для спалень.

Однак із вибором фактури, колірне рішення не закінчується, адже потрібен ще малюнок, який надасть кімнаті більшої індивідуальності. Є також популярні арт-стелі, які є справжніми об’єктами мистецтва, здатними підкреслити неповторну вишуканість приміщення.

Основні поради щодо кольорового вибору малюнків

Приміщення, призначені для розумової роботи замовника, наприклад бібліотека або кабінет, слід оформляти в яскравих кольорах. Адже монотонні відтінки стель хоч і дають відчуття свіжості, але відволікають від роботи. Вибираючи колір для такої кімнати, зверніть увагу, що зелений і блакитний колір морської хвилі стимулюють мозкову діяльність. Однак не варто вибирати агресивно-яскраві кольори. Такі, як червоний чи помаранчевий.

Дуже популярним є вирішення розмаїття натяжної стелі з іншими основними кольорами в інтер’єрі приміщення. Досить рідко замовники вдаються до монохромних колірних гам, тому, що в практиці можна зустріти всілякі поєднання, здавалося б, кольорів, що не поєднуються. Найбільш цікавими є варіанти контрасту червоного, помаранчевого та жовтого відтінків, а також малинового та теракотового. У холодних контрастних рішеннях найкращим є синьо-зелений колір.

Якщо ваша кімната маленька і вимагає більшого зорового розширення простору, слід підібрати світлі тони для стелі. Однак вони не надають глибинності приміщенню через те, що менш дзеркальні, ніж темні відтінки. Так, що ще одним добрим рішенням є розширення кімнати за рахунок холодних відтінків, які створюють атмосферу свободи та простору.

Таким чином, для правильного підбору кольору та фактури важливо врахувати призначення та розміри кімнати. Також обов’язково ознайомтеся з палітрою та виробником своєї натяжної стелі. Попросіть влаштувати приміряння натяжної стелі для вашої кімнати в комп’ютерній програмі. Тільки такий підхід допоможе вам створити неповторні рішення не тільки в області фактури, кольору та малюнка, а й у сфері форми.

Рекомендації до прочитання

Як вибрати натяжну стелю

Які існують типи натяжних стель

Особливості встановлення натяжної стелі у приватному будинку

Встановлення натяжної стелі самостійно

Як швидко йде процес монтажу?

В середньому на одну кімнату витрачається не більше 4 годин. Однак, є деякі тонкощі та складності при встановленні, які можуть уповільнити монтаж