Натяжные потолки Зеленодольск FranDEKO фото

Які існують типи натяжних стель

Які існують типи натяжних стель? В Україні натяжні стелі вже давно посіли почесне місце серед найкращих варіантів для оздоблення стелі.

Широкий асортимент фактури, кольорів та різних виробників зробив їх практично незамінним варіантом під час ремонту. Однак багато замовників губляться перед величезним вибором матеріалу, тому ми вирішили допомогти їм і створили невелику класифікацію натяжних стель.

Натяжні стелі можна класифікувати за основною ознакою – матеріал полотна.

Натяжные потолки кривой рог фото franDeko

Натяжні стелі Кривий Ріг від виробника.

Основні типи полотна

Сьогодні існує два основних типи полотнища – плівкове та тканинне.

Тканинні стелі вважаються екологічнішими, матеріал універсальний, просто в обслуговуванні і має приголомшливий зовнішній вигляд. Структура полотна матова, шорстка. Завдяки спеціальним засобам обробки така стеля не накопичує в собі статичну електрику, а поверхня «дихає», завдяки чому з часом стеля не провисає і на поверхні не накопичується пил. Особливою перевагою цього матеріалу є його здатність витримувати різкі перепади температури. Тканинні стелі можна сміливо встановлювати навіть у приміщеннях, що не опалюються. Мінусом таких стель є нездатність утримувати воду у разі потопу зверху. Після потопу полотно слід замінити.

Плівкові або ПВХ виготовляються із полівінілхлориду – матеріалу, який здатний витримувати великі навантаження (до 100 літрів на м2). Широка кольорова гама, простота в експлуатації та швидкість монтажу зробили їх найпопулярнішим рішенням. ПВХ стелі існують трьох типів: сатинові, глянсові та матові.

Виробник стель №1 у Кривому Розі

Сатинові стелі дуже приємні на вигляд, без небажаних відбиття ламп, створюють неповторний затишок і умиротворення в приміщенні.

Глянцеве полотно надасть приміщенню обсягу, візуально його збільшить, за рахунок дзеркального відображення. Найчастіше такий тип стель ПВХ використовують у ванних кімнатах, коридорах або на кухнях.

Найбільш консервативним варіантом по праву вважається матова стеля ПВХ. Він виглядає, як ідеально гладка, добре відштукатурена стеля.

Через недостатньо велику ширину, плівкові стелі можуть мати на своїй поверхні шви.

Тканинні натяжні стелі мають ширину 3-5 метрів, тому проблема наявності швів відсутня. Такі стелі стануть чудовим доповненням зали, дитячої кімнати чи спальні. Однак, сучасні виробники стель ПВХ працюють над усуненням наявності швів на матеріалі, випускаючи полотна більшої ширини.

Конкуренція стає своєрідним локомотивом виробничого боку питання. Сьогодні з’явилася ще одна ознака класифікації натяжної стелі – за кількістю рівнів.

Класичним варіантом стелі ПВХ є однорівнева стеля. Це найпростіший та бюджетний варіант. Однак, якщо замовник має гроші і фантазію, то підходящим варіантом стануть багаторівневі стелі.

Типи натяжних стель

Класифікація за способом монтажу:
– холодна натяжка;
– гаряча натяжка

Тканинні стелі монтуються без використання додаткового обладнання, стелі ПВХ монтують за допомогою нагрівальної гармати.

Класифікація за способом кріплення:

– гарпунна;
– безгарпунна

До стелі, що монтується гарпунним способом, під час установки, приварюють кант, у той час, як стелі, що встановлюються безгарпунним методом просто закріплюють у багеті. Деякі компанії починають використання безгарпунної системи кріплення та для ПВХ стель.

Після наведеної вище класифікації типів натяжних стель замовнику буде простіше вибирати відповідний йому варіант, ставити конкретні питання менеджерам компанії, мати уявлення про всі можливі варіанти і не дати себе обдурити нечистим на руку фірмам. Для більш детальної консультації звертайтесь за номером телефону, вказаним на нашому сайті.

Рекомендовано для читання

Як вибрати натяжну стелю?

Як вибрати фактуру та малюнок для натяжної стелі

Особливості встановлення натяжної стелі у приватному будинку

Встановлення натяжної стелі самостійно

Які найпопулярніші фактури та кольори?

На даний момент найпопулярніші фактури є сатинові та глянсові, з плівки ПВХ.
Серед кольорів, популярні відтінки є білий та відтінки бежевого